אודות האתר

אודות האתר

.

לומדים יקרים, האתר נועד בראש ובראשונה למענכם, למטרת לימוד ומעקב אחר הלימוד היומי בזוהר הקדוש עם פירוש “הסולם” (מאת הרב המקובל האלוקי אדמו”ר יהודה לייב הלוי אשלג זצוק”ל). באפשרותכם ללמוד בשידור חי (כל יום ב 18:00), או, ללמוד מן השיעורים המוקלטים (שמע או וידאו).
אנו עושים מאמצים כבירים וניכרים כדי שחווית הלימוד תהיה נוחה ונעימה, הכנסנו את הדף הנלמד לתוך דף השיעור עצמו, הכנו תשתית לצפייה בשיעורים דרך סמארטפונים (אייפון, אנדרואיד), ועוד שכלולים ממיטב הטכנולוגיה, בעזרת צוות מסור העובד מסביב לשעון, והכל למען הפצת ולימוד של ספר הזוהר הקדוש.

מה אתם צריכים לתת בתמורה?

בעיקר ללמוד, ואם אפשר לפרסם את האתר ואת רעיון הדף היומי לעוד חברים ומכרים, חשוב שעוד יהודים יכירו את התורה הפנימית של רבי שמעון בר יוחאי!
האתר מוגש ללומדים באהבה ע”י מתנדבים של קהילת “הסולם”. יש עלויות רבות בכל מה שכרוך במערך הטכני וההפצה. אתם מוזמנים להצטרף אלינו בהפצת לימוד הזוהר הקדוש, ולתמוך בנו כספית כדי לאפשר ליותר ויותר מבני ישראל ללמוד את פנימיות התורה של הזוהר הקדוש עם פירוש הסולם. לצורך מתן תרומות ובירורים ניתן לפנות למנהל התפעול של מפעל הדף היומי בזוהר עם פירוש הסולם בטלפון: 050-314-1111.
בכל פנייה, שאלה ובקשה ניתן לפנות אלינו לדוא”ל hasulam.site@gmail.com
או לחלופין מלאו את הטופס למטה:

.

Fill out my online form.